742C083184JP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 9 880
Arkusz danych
180k Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1206 (3216 metryczne), zaciski od długiej strony
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
742C083184JP
Numer produktu DigiKey
742C083184JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
742C083184JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
742C083184JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
742C083184JP
Opis
RES ARRAY 4 RES 180K OHM 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
742C083184JP Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
180k
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Moc na element
63mW