742C083102JP
Numer produktu DigiKey
60-742C083102JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-742C083102JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
60-742C083102JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
742C083102JP
Opis
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1k Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1206 (3216 metryczne), zaciski od długiej strony
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
742C083102JP Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
1k
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne), zaciski od długiej strony
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Liczba wtyków
8
Bazowy numer produktu
Moc na element
63mW