742C043472JP
Numer produktu DigiKey
60-742C043472JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-742C043472JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
60-742C043472JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
742C043472JP
Opis
RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0606
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4,7k Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 2 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 0606, wklęsłe
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
4,7k
Obudowa / skrzynia
0606, wklęsłe
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,063" (1,60mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
2
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)
Moc na element
63mW