741X163330JP
Numer produktu DigiKey
60-741X163330JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-741X163330JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
741X163330JP
Opis
RES ARRAY 8 RES 33 OHM 1506
Szczegółowy opis
33 Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1506, wypukłe, zaciski od długiej strony
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
741X163330JP Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rezystancja (omy)
33
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,156" x 0,063" (3,95mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Moc na element
63mW