741X163105JP jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 47 098
Arkusz danych
1M Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1506, wypukłe, zaciski od długiej strony
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
741X163105JP
Numer produktu DigiKey
741X163105JP-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
741X163105JP
Opis
RES ARRAY 8 RES 1M OHM 1506
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rezystancja (omy)
1M
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,156" x 0,063" (3,95mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Moc na element
63mW