741X163103JP
Numer produktu DigiKey
60-741X163103JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-741X163103JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
741X163103JP
Opis
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1506
Szczegółowy opis
10k Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1506, wypukłe, zaciski od długiej strony
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rezystancja (omy)
10k
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,156" x 0,063" (3,95mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Moc na element
63mW