741X163101JP
Numer produktu DigiKey
60-741X163101JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-741X163101JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
741X163101JP
Opis
RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1506
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 1506, wypukłe, zaciski od długiej strony
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Producent
CTS Resistor Products
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Zastosowania
SDRAM, DRAM, MDDR DDR
Typ obwodu
Izolowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja (omy)
100
Obudowa / skrzynia
1506, wypukłe, zaciski od długiej strony
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,156" x 0,063" (3,95mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
8
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)
Liczba wtyków
16
Bazowy numer produktu
Moc na element
63mW