741X043330JP
Numer produktu DigiKey
60-741X043330JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-741X043330JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
60-741X043330JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
741X043330JP
Opis
RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0404
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 2 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 0404 (1010 metryczne), wypukłe
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Producent
CTS Resistor Products
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Zastosowania
SDRAM, DRAM, MDDR DDR
Typ obwodu
Izolowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja (omy)
33
Obudowa / skrzynia
0404 (1010 metryczne), wypukłe
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,039" (1,00mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
2
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,018" (0,45mm)
Liczba wtyków
4
Bazowy numer produktu
Moc na element
63mW