741C083101JP
Numer produktu DigiKey
60-741C083101JPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
60-741C083101JPCT-ND - Taśma cięta (CT)
60-741C083101JPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
741C083101JP
Opis
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohm ±5% 63mW Moc na element Izolowane 4 Układy i sieci rezystorowe ±200ppm/°C 0804, wklęsłe, zaciski od długiej strony
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Producent
CTS Resistor Products
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Zastosowania
SDRAM, DRAM, MDDR DDR
Typ obwodu
Izolowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja (omy)
100
Obudowa / skrzynia
0804, wklęsłe, zaciski od długiej strony
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,039" (2,00mm x 1,00mm) (dł. x szer.)
Liczba rezystorów
4
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)
Liczba wtyków
8
Bazowy numer produktu
Moc na element
63mW