Ilustracja dla 73M1AR0025F jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
73M1AR0025F
Numer produktu DigiKey
73M1AR0025F-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
73M1AR0025F
Opis
RES 0.0025 OHM 1% 1W 1206
Szczegółowy opis
2.5 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
73M1AR0025F Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)