Ilustracja dla 73M1AR001F jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
73M1AR001F
Numer produktu DigiKey
73M1AR001F-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
73M1AR001F
Opis
RES 0.001 OHM 1% 1W 1206
Szczegółowy opis
1 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Warstewka metalu
Modele EDA/CAD
73M1AR001F Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)