Ilustracja dla 73M1AR0015F jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
73M1AR0015F
Numer produktu DigiKey
73M1AR0015F-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
73M1AR0015F
Opis
RES 0.0015 OHM 1% 1W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 mOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Wykrywanie prądu Warstewka metalu
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
73M1AR0015F Modele
Kategoria
Funkcje
Wykrywanie prądu
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)