270X232A103B1A1
270X232A103B1A1
270X232A103B1A1
Numer produktu DigiKey
CT2205-ND
Producent
Numer produktu producenta
270X232A103B1A1
Opis
POT 10K OHM 1/4W CARBON LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,25W, 1/4W Wtyki PC, blokady płytki
Kategoria
Liczba puszek
1
Producent
CTS Electrocomponents
Typ regulacji
Regulacja boczna
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC, blokady płytki
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Okrągłe
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
1,000" (25,40mm)
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Średnica aktuatora
0,125" (3,18mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
1/4-32
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,626" (15,9mm)