CLPFL-0700
Numer produktu DigiKey
744-1363-ND
Producent
Numer produktu producenta
CLPFL-0700
Opis
RF FILTER LOW PASS 700MHZ INLINE
Szczegółowy opis
700MHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) szerokość pasma Wewnętrzne, połączenie SMA, F i M
Kategoria
Częstotliwość
700MHz
Rozmiar / wymiar
0,435" x 1,504" (11,05mm x 38,20mm) (śr. x dł.)