CLPFL-0600
Numer produktu DigiKey
744-1362-ND
Producent
Numer produktu producenta
CLPFL-0600
Opis
RF FILTER LOW PASS 600MHZ INLINE
Szczegółowy opis
600MHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) szerokość pasma Wewnętrzne, połączenie SMA, F i M
Kategoria
Częstotliwość
600MHz
Rozmiar / wymiar
0,435" x 1,504" (11,05mm x 38,20mm) (śr. x dł.)