CLPFL-0400
Numer produktu DigiKey
744-1360-ND
Producent
Numer produktu producenta
CLPFL-0400
Opis
RF FILTER LOW PASS 400MHZ INLINE
Szczegółowy opis
400MHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) szerokość pasma Wewnętrzne, połączenie SMA, F i M
Kategoria
Częstotliwość
400MHz
Rozmiar / wymiar
0,435" x 1,504" (11,05mm x 38,20mm) (śr. x dł.)