CLPFL-0010-BNC
Numer produktu DigiKey
744-1732-ND
Producent
Numer produktu producenta
CLPFL-0010-BNC
Opis
RF FILTER LOW PASS 10MHZ BNC
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10MHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) szerokość pasma Moduł liniowy BNC
Kategoria
Częstotliwość
10MHz
Producent
Crystek Corporation
Typ filtra
Dolnoprzepustowe
Seria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Moduł liniowy BNC
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,550" x 2,590" (13,97mm x 65,79mm) (śr. x szer.)