CCSMA2-MM-RG174-12
Numer produktu DigiKey
744-1312-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCSMA2-MM-RG174-12
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA RG-174 12,00" (304,80mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Crystek Corporation
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
12,00" (304,80mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kabla
RG-174
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMA, kąt prosty
Kolor
Czarne
Płeć 1. styku
Męskie
Funkcje
Ekranowany
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Złącze 2.
Wtyczka SMA, kąt prosty
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 65
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Długość alternatywna
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
W magazynie: 119
COAX CBL SMA TO SMA 24"
W magazynie: 61
COAX CBL SMA TO SMA 36"