CCMX2-MM-RG178-12
Numer produktu DigiKey
744-1692-ND
Producent
Numer produktu producenta
CCMX2-MM-RG178-12
Opis
COAX CBL MMCX TO MMCX 12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do MMCX RG-178 12,00" (304,80mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Crystek Corporation
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
12,00" (304,80mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
RG-178
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do MMCX
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka MMCX, kąt prosty
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Miedź
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Funkcje
Ekranowany
Złącze 2.
Wtyczka MMCX, kąt prosty
Temperatura robocza
-40°C - 85°C