GN050DSRL
GN050DSRL
GN050DSRL
Numer produktu DigiKey
966-GN050DSRL-ND
Producent
Numer produktu producenta
GN050DSRL
Opis
SSR RELAY 3PST-NO 50A 24-510V
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Półprzewodnikowe Przekaźnik ze sprzężeniem optycznym (fotoprzekaźnik) SPST-NO (3 Form A) Moduł
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GN050DSRL Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
12 - 30V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
24 V ~ 510 V
Seria
Prąd obciążenia
50 A
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 80°C