84137320N
Numer produktu DigiKey
966-84137320N-ND
Producent
Numer produktu producenta
84137320N
Opis
SSR RELAY SPST-NO 50A 48-660V
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Modele EDA/CAD
84137320N Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe
4 - 32V=
Prod.
Napięcie - obciążenia
48 V ~ 660 V
Seria
Prąd obciążenia
50 A
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 80°C