XD16AWT-P0-0000-00000UE2G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
W magazynie: 0
Ilustracja dla XD16AWT-P0-0000-00000UE2G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XD16AWT-P0-0000-00000UE2G
Numer produktu DigiKey
90-XD16AWT-P0-0000-00000UE2GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XD16AWT-P0-0000-00000UE2G
Opis
IC
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED XLamp® XD16 Białe, chłodne 3-etapowa elipsa MacAdama 5700K 2,73V 350mA 120° 0606 (1616 metryczne)
Kategoria
Lumeny/wat przy prądzie - próba
123lm/W
Prąd - maks.
2A
CCT (K)
3-etapowa elipsa MacAdama 5700K
Obudowa dostawcy urządzenia
0606
Strumień przy 85°C, prąd - próba
118lm (114lm - 122lm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,063" (1,60mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 25°C, prąd - próba
124lm (typ.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,83mm)
Prąd - próby
350mA
Rezystancja cieplna obudowy
1,8°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,73V