XD16AWT-P0-0000-00000UD6G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla XD16AWT-P0-0000-00000UD6G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
XD16AWT-P0-0000-00000UD6G
Numer produktu DigiKey
90-XD16AWT-P0-0000-00000UD6GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
XD16AWT-P0-0000-00000UD6G
Opis
LED XLAMP WARM WHT 3500K 0606
Szczegółowy opis
Oświetlenie LED XLamp® XD16 Białe, ciepłe 3500K 2,73V 350mA 120° 0606 (1616 metryczne)
Prąd - maks.
2A
CCT (K)
3500K
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,063" (1,60mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Strumień przy 85°C, prąd - próba
111lm (107lm - 114lm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,033" (0,83mm)
Prąd - próby
350mA
Rezystancja cieplna obudowy
1,8°C/W
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,73V