CV94A-FGC-CP1R1HJ1BB7D3D3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Cree LED
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Cree LED
W magazynie: 0
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) 622nm czerwone, 530nm zielone, 470nm niebieskie Wskaźniki LED - dyskretne 2,1V czerwone, 2,6V zielone, 2,7V niebieskie 6-SMD, J-Lead
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CV94A-FGC-CP1R1HJ1BB7D3D3
Numer produktu DigiKey
90-CV94A-FGC-CP1R1HJ1BB7D3D3-ND
Producent
Numer produktu producenta
CV94A-FGC-CP1R1HJ1BB7D3D3
Opis
LED RGB DIFFUSED 6PLCC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Rozmiar soczewki
2,80mm x 2,10mm
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
2,1V czerwone, 2,6V zielone, 2,7V niebieskie
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - próby
15mA czerwone, 10mA zielone, 10mA niebieskie
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Kolor
Długość fali - dominująca
Konfiguracja
Niezależne
Funkcje
IPX8
Kolor soczewki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Obudowa / skrzynia
6-SMD, J-Lead
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Obudowa dostawcy urządzenia
Milikandele znamionowe
Rozmiar / wymiar
9,40mm x 4,20mm (dł. x szer.)
Styl soczewki
Owalne z kopułkową górną częścią
Wysokość (maks.)
3,85mm