CR5410-20
Numer produktu DigiKey
582-1158-ND
Producent
Numer produktu producenta
CR5410-20
Opis
CURRENT SENSOR HE/OL 20A
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki prądu 20A 1 kanały Zjawisko Halla, otwarta pętla Dwukierunkowe Moduł
Kategoria
Wyjście
Radiometryczne, napięcie
Prod.
Częstotliwość
Prąd stały - 4kHz
Seria
Dokładność
±1%
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - zasilania
24V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
40mA
Do pomiaru
~/=
Temperatura robocza
0°C - 50°C