CR4120-50 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
CR Magnetics Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Czujniki prądu 50A 1 kanały Transformator z kondycjonowaniem Dwukierunkowe Moduł
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR4120-50
Numer produktu DigiKey
CR4120-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
CR4120-50
Opis
CURRENT SENSOR XFMR 50A
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Częstotliwość
20Hz - 5kHz
Prod.
Dokładność
±0,5%
Seria
Napięcie - zasilania
24V
Opakowanie
Zbiorcze
Czas odpowiedzi
250ms
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania (maks.)
40mA
Do pomiaru
Prąd zmienny
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Typ czujnika
Polaryzacja
Dwukierunkowe
Prąd - pomiar
Typ mocowania
Liczba kanałów
1
Obudowa / skrzynia
Moduł
Wyjście
Radiometryczne, 4mA - 20mA