CT10-2030-G2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 1 602
Arkusz danych
Kontaktron z korpusem formowanym Przełącznik Reed SPST-NO 20 - 30AT Zakres pracy 10W 500mA (~/=) 140 V Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CT10-2030-G2
Numer produktu DigiKey
CT10-2030-G2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CT10-2030-G2
Opis
SWITCH REED SPST-NO 500MA 140V
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CT10-2030-G2 Modele
Kategoria
Napięcie - stałe przełączania
200 V
Producent
Coto Technology
Moc - znamionowa
10W
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Styl zakończenia
Gull Wing
Status części
Aktywny
Długość - całkowita
0,770" (19,56mm)
Typ
Kontaktron z korpusem formowanym
Rozmiar - korpus
0,458" x 0,095" x 0,115" (11,63mm x 2,41mm x 2,92mm) (dł. x szer. x wys.)
Obwód
SPST-NO
Wysokość nad płytką
0,115" (2,92mm)
Zakres pracy
20 - 30AT
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prąd - przełączania
500mA (~/=)
Prąd - przenoszony
500mA (=)
Napięcie - zmienne przełączania
140 V