TUXS200F24
Numer produktu DigiKey
1776-1097-ND
Producent
Numer produktu producenta
TUXS200F24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 200W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 8,3A 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TUXS200F24 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Producent
Cosel USA, Inc.
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, wejście uniwersalne
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
91%
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Obudowane
Obudowa / skrzynia
Moduł 8-DIP
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
3,00" x 2,00" x 1,12" (76,2mm x 50,8mm x 28,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Regulacja linii
48mV
Prąd - wyjściowy (maks.)
8,3A
Regulacja obciążenia
48mV
Moc (W)
200 W