TUNS500F28
Numer produktu DigiKey
1776-1804-ND
Producent
Numer produktu producenta
TUNS500F28
Opis
AC/DC CONVERTER 28V 500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 28V 18A 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TUNS500F28 Modele
Kategoria
Funkcje
Wejście uniwersalne
Producent
Cosel USA, Inc.
Temperatura robocza
-40°C - 100°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
90%
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 7-DIP
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
4,62" x 2,42" x 0,50" (117,3mm x 61,5mm x 12,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, cURus, TUV, UL
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
60950-1; 62368-1
Napięcie - wyjściowe 1
28V
Regulacja linii
56mV
Prąd - wyjściowy (maks.)
18A
Regulacja obciążenia
56mV
Moc (W)
500 W