TUHS15F12
Numer produktu DigiKey
1776-1783-ND
Producent
Numer produktu producenta
TUHS15F12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 15W
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 1,25A 85 - 264V~, 120 - 370V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TUHS15F12 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Producent
Cosel USA, Inc.
Funkcje
Wejście uniwersalne
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
85%
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Obudowane
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
1,30" x 0,86" x 0,59" (33,0mm x 21,8mm x 15,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 120 - 370V=
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Regulacja linii
48mV
Prąd - wyjściowy (maks.)
1,25A
Regulacja obciążenia
100mV
Moc (W)
15 W