Ilustracja dla TEPS65F24 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TEPS65F24
Numer produktu DigiKey
1776-TEPS65F24-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEPS65F24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 66W
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 2,75A 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Funkcje
Wyjście nastawne, wejście uniwersalne
Producent
Cosel USA, Inc.
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
93,5%
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-DIP
Typ
Otwarta rama
Rozmiar / wymiar
2,30" x 1,00" x 1,08" (58,5mm x 25,4mm x 27,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, DEMKO, UKCA
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Regulacja linii
96mV
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,75A
Regulacja obciążenia
150mV
Moc (W)
66 W