SNDBS700B24
Numer produktu DigiKey
1776-2645-ND
Producent
Numer produktu producenta
SNDBS700B24
Opis
DC/DC CONVERTER 24V 696W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 29A 400V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SNDBS700B24 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
29A
Producent
Cosel USA, Inc.
Moc (W)
696W
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
90%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 95°C (z odciążaniem)
Typ
Otwarta rama
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (min.)
200V
Rozmiar / wymiar
8,75" x 3,51" x 1,75" (222,3mm x 89,2mm x 44,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
400V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus
Liczba wyjść
1
Bazowy numer produktu
Napięcie - wyjściowe 1
24V