PMA60F-3R3
Numer produktu DigiKey
1776-3462-ND
Producent
Numer produktu producenta
PMA60F-3R3
Opis
AC/DC CONVERTER 3.3V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Otwarta rama Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 3,3V 85 - 264V~ Wejście
Napięcie - izolacji
2 kV
Seria
Sprawność
78%
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Typ
Otwarta rama
Rozmiar / wymiar
5,31" x 1,26" x 3,23" (134,9mm x 32,0mm x 82,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
3,3V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
12 A