PMA60F-15-N
Numer produktu DigiKey
1776-3461-ND
Producent
Numer produktu producenta
PMA60F-15-N
Opis
AC/DC CONVERTER 15V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
Medyczne
Prod.
Napięcie - izolacji
2 kV
Seria
Sprawność
83%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Status części
Ostatnio kupiono
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
5,31" x 1,26" x 3,23" (134,9mm x 32,0mm x 82,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
4 A