PMA30F-24-N
Numer produktu DigiKey
1776-3459-ND
Producent
Numer produktu producenta
PMA30F-24-N
Opis
AC/DC CONVERTER 24V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
Medyczne
Prod.
Napięcie - izolacji
2 kV
Seria
Sprawność
80%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Status części
Ostatnio kupiono
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
4,72" x 1,22" x 3,23" (119,9mm x 31,0mm x 82,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
1.3 A