PMA30F-15-N jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Cosel USA, Inc.
W magazynie: 0
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 85 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PMA30F-15-N
Numer produktu DigiKey
1776-3458-ND
Producent
Numer produktu producenta
PMA30F-15-N
Opis
AC/DC CONVERTER 15V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Napięcie - izolacji
2 kV
Seria
Sprawność
80%
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
4,72" x 1,22" x 3,23" (119,9mm x 31,0mm x 82,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
2 A