PMA15F-24-N
Numer produktu DigiKey
1776-2574-ND
Producent
Numer produktu producenta
PMA15F-24-N
Opis
AC/DC CONVERTER 24V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Napięcie - izolacji
2 kV
Seria
Sprawność
79%
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Status części
Ostatnio kupiono
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
4,06" x 1,22" x 3,07" (103,1mm x 31,0mm x 78,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
700 mA