PMA100F-3R3-N
Numer produktu DigiKey
1776-3452-ND
Producent
Numer produktu producenta
PMA100F-3R3-N
Opis
AC/DC CONVERTER 3.3V
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 3,3V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
Medyczne
Prod.
Napięcie - izolacji
2 kV
Seria
Sprawność
78%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
6,61" x 1,34" x 3,66" (167,9mm x 34,0mm x 93,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Napięcie - wyjściowe 1
3,3V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
20 A