PLA600F-24
Numer produktu DigiKey
1776-1556-ND
Producent
Numer produktu producenta
PLA600F-24
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PLA600F-24 Modele
Kategoria
Moc (W)
Sprawność
0.88
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
25 A