PLA30F-12
Numer produktu DigiKey
1776-1541-ND
Producent
Numer produktu producenta
PLA30F-12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Sprawność
81%
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Ostatnio kupiono
Funkcje
Wejście uniwersalne
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
2.5 A