PLA15F-15
Numer produktu DigiKey
1776-2559-ND
Producent
Numer produktu producenta
PLA15F-15
Opis
AC/DC CONVERTER 15V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
79,5%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Ostatnio kupiono
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
2,87" x 1,50" x 3,15" (72,9mm x 38,1mm x 80,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
1 A