PLA150F-12
Numer produktu DigiKey
1776-1547-ND
Producent
Numer produktu producenta
PLA150F-12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PLA150F-12 Modele
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
0.87
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
12.5 A