PJA1500F-48
Numer produktu DigiKey
1776-1954-ND
Producent
Numer produktu producenta
PJA1500F-48
Opis
AC/DC CONVERTER 48V 1500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 48V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
0.87
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Funkcje
Wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
10,55" x 7,01" x 2,40" (268,0mm x 178,1mm x 61,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, cURus, DEMKO, UL
Napięcie - wyjściowe 1
48V
Numer standardowy
508; 60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
32 A