PCA600F-24-C
Numer produktu DigiKey
1776-PCA600F-24-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCA600F-24-C
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 648W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zamknięty, powłoka konformalna Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~, 88 - 370V= Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PCA600F-24-C Modele
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
93%
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Typ
Zamknięty, powłoka konformalna
Rozmiar / wymiar
5,98" x 3,50" x 1,61" (152,0mm x 89,0mm x 41,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~, 88 - 370V=
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Prąd - wyjściowy 1
27 A