PCA1500F-12
Cosel PCA Series operation in constant current mode
PCA1500F-12
Numer produktu DigiKey
1776-PCA1500F-12-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCA1500F-12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 1500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Moc (W)
Prod.
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Napięcie - izolacji
4 kV
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
92%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ
Obudowane
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Rozmiar / wymiar
7,99" x 5,52" x 1,61" (202,9mm x 140,2mm x 40,9mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, DEMKO
Prąd - wyjściowy 1
125 A