PCA1000F-24-T
Numer produktu DigiKey
1776-PCA1000F-24-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
PCA1000F-24-T
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 1056W
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Prod.
Napięcie - izolacji
4 kV
Seria
Sprawność
93%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Funkcje
Wyjście nastawne, PFC, zdalne włączanie/wyłączanie, zdalny pomiar, wejście uniwersalne
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
7,01" x 4,02" x 1,61" (178,0mm x 102,0mm x 41,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, cURus, D-Mark, UL
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
60601-1; 60950-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy 1
44 A