PBA75F-24-N
Numer produktu DigiKey
1776-1515-ND
Producent
Numer produktu producenta
PBA75F-24-N
Opis
AC/DC CONVERTER 24V 75W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 24V 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
PBA75F-24-N Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy 1
3.2 A
Sprawność
85%
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
24V