PBA50F-5-N
Numer produktu DigiKey
1776-1505-ND
Producent
Numer produktu producenta
PBA50F-5-N
Opis
AC/DC CONVERTER 5V 50W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 5V 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
PBA50F-5-N Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy 1
10 A
Sprawność
82%
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
5V