PBA1000F-36
Numer produktu DigiKey
1776-1433-ND
Producent
Numer produktu producenta
PBA1000F-36
Opis
AC/DC CONVERTER 36V 1000W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 36V 85 - 264V~ Wejście
Modele EDA/CAD
PBA1000F-36 Modele
Kategoria
Moc (W)
Sprawność
86%
Opakowanie
Skrzynka
Funkcje
Obsługa wejścia prądu stałego, szeroki zakres napięcia wejściowego
Obudowane
Rozmiar / wymiar
9,45" x 5,91" x 2,40" (240,0mm x 150,1mm x 61,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Napięcie - wyjściowe 1
36V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
29 A