PBA1000F-15-F3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Cosel USA, Inc.
W magazynie: 1
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 15V 85 - 264V~ Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PBA1000F-15-F3
Numer produktu DigiKey
PBA1000F-15-F3-ND
Producent
Numer produktu producenta
PBA1000F-15-F3
Opis
AC/DC CONVERTER 15V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PBA1000F-15-F3 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Prod.
Napięcie - izolacji
3 kV
Seria
Sprawność
84%
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 70°C (z odciążaniem)
Status części
Ostatnio kupiono
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
9,45" x 5,91" x 2,40" (240,0mm x 150,1mm x 61,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, cURus, TUV
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Minimalne wymagane obciążenie
Brak
Napięcie - wyjściowe 1
15V
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy 1
70 A